CEN Bydgoszcz 6        


A A A

 Szanowni Państwo,

życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
spędzonych w gronie najbliższych, w atmosferze świątecznego ciepła,
pachnących świerkiem, jaśniejących pierwszą gwiazdką,
która daje nadzieję na spełnienie marzeń w Nowym 2019 Roku. 


 

12 grudnia 2018 roku odbyła się konferencja Trzeci wymiar edukacji. Innowacyjne rozwiązania dla szkół skierowana do dyrektorów i nauczycieli województwa kujawsko-pomorskiego. Organizatorem wydarzenia było Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Patronat honorowy nad konferencją objęli Marek Gralik Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty oraz Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

więcej...

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć: https://tinyurl.com/ycworndu

 

10 grudnia 2018 roku nauczyciele konsultanci Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz zaproszeni inspektorzy ds. BHP przeprowadzili seminarium BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE I POZA TERENEM SZKOŁY/PLACÓWKI W KONTEKŚCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI NAUCZYCIELI I DYREKTORA. Spotkanie było skierowane do dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów placówek oświatowych.

więcej...

 


1 grudnia 2018  r. odbyło się doroczne Forum Praktyków zorganizowane przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Temat przewodni tegorocznej konferencji –  Samodzielność i kreatywność w uczeniu się języków obcych.

więcej...


W dniach 23-25 listopada 2018 roku nauczyciele konsultanci Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz edukatorzy Fundacji Profesora Ciekawskiego przeprowadzili cykl szkoleń dla nauczycieli przedmiotów matematyczno- przyrodniczych w ramach projektu Otwieramy się na świat - nowoczesna edukacja w gminie Dobrcz.  

więcej.....


DMC Firewall is a Joomla Security extension!