CEN Bydgoszcz 6        


A A A

21 października 2019 roku odbyła się konferencja wojewódzka MATURA Z MATEMATYKI 2019, którą zorganizowały Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy i Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku. Podczas konferencji nauczyciele matematyki oraz dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych szukali odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób uczyć, aby maturzyści z naszego województwa uzyskiwali lepsze wyniki z egzaminu z matematyki? Cennych wskazówek wynikających z analizy rezultatów egzaminów zewnętrznych, dotyczących realizacji podstawy programowej oraz metod pracy z uczniem udzielała Ewa Ludwikowska – starszy ekspert OKE w Gdańsku.

Honorowy patronat nad konferencją objęli
Piotr Całbecki
– Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego 
Marek Gralik
– Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty

 
 

 

22 października 2019 roku odbyła się gala jubileuszowa z okazji 30-lecia Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

szczegóły


 

 

19 października 2019 roku w sali konferencyjnej budynku Biblioteki UKW przy ul. Karola Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy odbyła się Ogólnopolska konferencja szkoleniowa dla dyrektorów i nauczycieli szkolnictwa szpitalnego i sanatoryjnego Budowanie prawidłowych relacji w szkole i rodzinie.

szczegóły

 

 


 

 

Konkurs plastyczno – fotograficzny Zdrowie zawsze w modzie odbył się w ramach V Festiwalu Zdrowego Stylu Życia. Do konkursu zgłoszono 110 prac, z których 15 zostało nagrodzonych  i wyróżnionych  w ramach konkursu plastycznego. W konkursie fotograficznym  nagrodzono 4 prace. Nagrody i wyróżnienia rozdano w 3 kategoriach wiekowych.

szczegóły


 

 

W dniach 7-11 października 2019 roku w Bydgoszczy odbywał się V Festiwal Zdrowego Stylu Życia. Organizatorem przedsięwzięcia było Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Do współpracy zaproszono: Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bydgoszczy, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bydgoszczy, Straż Miejską, KPSOSW nr 1 w Bydgoszczy, Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku, i Bella Line Wellness Centrum Miedzyń.

wystawa plakatów DOBRE PRAKTYKI       szczegóły 


 

 

Our website is protected by DMC Firewall!