CEN Bydgoszcz 6        


A A A

28 stycznia 2020 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbyło się seminarium z okazji 100. rocznicy powrotu Bydgoszczy do Polski prowadzone przez Roberta Grzybowskiego. Spotkanie poświęcone było wybitnemu dowódcy generałowi Józefowi Dowbor-Muśnickiemu

17 stycznia w Zespole Szkół Handlowych w Bydgoszczy odbyły się warsztaty Piłka siatkowa w szkole przeprowadzone przez Waldemara Baczyńskiego z Szkoły Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy. W szkoleniu uczestniczyli  nauczyciele wychowania fizycznego. Zajęcia były pełne dynamicznych i ciekawe rozwiązań dydaktycznych.

 

7 stycznia 2020 roku zakończono realizację rocznego matematycznego programu edukacyjnego DZIECI MYŚLĄ, DZIAŁAJĄ I MÓWIĄ, czyli BYDGOSKI BĄBEL MATEMATYCZNY RUSZA W ŚWIAT. Przez cały rok kalendarzowy 2019 grupa 25 nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej i matematyki w klasach starszych z gminy Świecie, systematycznie, co dwa tygodnie, spotykała się na zajęciach zmierzających w kierunku zmiany podejścia do uczenia się dzieci matematyki.
 

 

20 stycznia 2020 roku w ramach obchodów 100. rocznicy powrotu Kujaw i Pomorza do Polski nastąpiła uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Romana Dmowskiego. Tablicę odsłonięto na budynku przy ul. Jagiellońskiej 9 w Bydgoszczy. W wydarzeniu brali udział przedstawiciele władz województwa, z Piotrem Całbeckim Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego na czele, miasta Bydgoszczy, pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

PIŁKA RĘCZNA W SZKOLE

piłka ręcznaKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza w dniu 17 stycznia 2020 r. o godz. 13.00. na szkolenie z Piłki ręcznej w szkole.  Szkolenie odbędzie się w Zespole Szkół Handlowych ul. Gajowa 94 w Bydgoszczy. Szkolenie poprowadzi znany trener i jednocześnie nauczyciel Waldemar Baczyński. 

szczegóły   zapisy

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd