CEN Bydgoszcz 6        


A A A

Szanowni Państwo,

nauczac

Kuratorium Oświaty i Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza dyrektorów i nauczycieli  szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego na konferencję pt. NAUCZAĆ CYFROWO, CZYLI JAK?

Konferencja wpisuje się w podstawowy kierunek realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2018/2019: Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci.

 

 program    zapisy

Termin: 28.11.2018 r., godz. 12.00
Miejsce: Toruń, Centrum Kształcenia Ustawicznego , Plac Świętej Katarzyny 8
Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, zaprasza nauczycieli wszystkich typów szkół do wspólnych działań w ramach Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Wychowawców.

    więcej...        zapisy...

archiwum: październik 2018 r.


Zapraszamy  nauczycieli i terapeutów przedszkoli i szkół, nauczycieli placówek z oddziałami integracyjnymi, przedszkoli integracyjnych, szkół integracyjnych oraz  szkół specjalnych na warsztaty Nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną, które rozpoczną się 26 padzierika 2018 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy o godz.16.00.

zapisy...

archiwum: październik 2018 r.

Zapraszamy nauczycieli języka polskiego szkół ponadgimnazjalnych na konferencję poświęconą analizie wyników egzaminu maturalnego, który odbył się w 2018 roku. W czasie spotkania omówione zostaną zagadnienia dotyczące działań podejmowanych przez zespół przedmiotowy w celu podniesienia wyników kształcenia. 

Konferencja odbędzie się 30 października 2018 r. w siedzibie KPCEN w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 9, godz.15.00 - 17.00.

zapisy...

archiwum: październik 2018 r.


Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli przedszkoli i klas I - III oraz nauczycieli innych specjalności zainteresowanych tematem na konferencję SPADKOBIERCY  NIEPODLEGŁEJ –  POKOLENIU   Z, czyli niekonwencjonalnie o patriotyzmie, która odbędzie się 24 października 2018 roku.

szczegóły...      zapisy...

archiwum: październik 2018 r.


Our website is protected by DMC Firewall!