CEN Bydgoszcz 6        


A A A

analysis 2030266 1920Zapraszamy nauczycieli biologii szkół ponadpodstawowych na konferencję metodyczną pt.  Wdrażanie nowej podstawy programowej z biologii z udziałem Adama Pukocza członka zespołu ekspertów do prac nad tworzeniem podstawy programowej kształcenia ogólnego w zakresie biologii. 

Konferencja odbędzie się 1 kwietnia 2019 r. w godz. 15.15-17.00 w KPCEN w Bydgoszczy,                    ul. Jagiellońska 9.
 

 

grafika

 

Serdecznie zapraszamy nauczycieli fizyki na konferencję metodyczną, która odbędzie się we wtorek 26 marca 2019 r. o godz. 16.00 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

 

szczegóły..


 

plakat i multikinoKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza na trzeci seans Akademii Filmowej Nauczycieli. Tym razem zostanie wyświetlony film dokumentalny Facebookistan (reż. Jakob Gottschau). Film otrzymał wyróżnienie na CPH: DOX, Kopenhaskim Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych w 2015 r. 

Przed seansem filmowym planujemy krótkie wystąpienie wprowadzające w tematykę, a po filmie zapraszamy wszystkich do dyskusji.
 
Patronat Honorowy nad Akademią Filmową Nauczycieli objęli:
- Pan Marek Gralik Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
- Pan Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

Uprzejmie przypominam, że wszystkie spotkania w ramach Akademii Filmowej Nauczycieli są bezpłatne i rozpoczynają się o godz. 16.00.

Spośród uczestników każdego spotkania AFN będą przeprowadzone losowania dwóch osób. Jedna osoba otrzyma materiały edukacyjne umożliwiające przeprowadzenie zajęć w szkole, a druga bilet na dowolny seans filmowy we wszystkich kinach sieci Multikino.
Po każdym spotkaniu uczestnicy  otrzymają zaświadczenia uczestnictwa
 
Termin: 28.03.2019 r., godz. 16.00   
Miejsce: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, sala 20
Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się poprzez  Formularz zgłoszeniowy
Plakat/harmonogram:  https://tiny.pl/tms2v 
Liczba miejsc jest ograniczona.

 

code 2620118 1920W dniu 20.03.2019 o godzinie 11.30, w ramach programu STREFA ZAWODOWCA, zapraszamy nauczycieli, doradców zawodowych, pedagogów, wychowawców na wizytę studyjną w firmie IQOR. Firma jest jednym z największych pracodawców w regionie. Specjalizuje się w naprawie sprzętu elektronicznego oraz usługach z zakresu BPO. Podczas wizyty uczestnicy będą mieli okazję nawiązać kontakty zawodowe, zapoznać się w praktyce ze specyfiką pracy przedsiębiorstwa, zwiedzić poszczególne działy (m.in  wsparcia klienta, serwisowania sprzętu, logistyki) oraz przeanalizować procesy technologiczne wykorzystywane w firmie. Wszystko pod kątem praktyk uczniowskich, dopasowania predyspozycji ucznia do specyfiki stanowiska pracy, kierowania jego rozwojem zawodowym oraz poznania potencjalnych możliwości zatrudnienia absolwenta szkoły.

szczegóły...       zapisy...

castle 994357 1280

 

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowawców świetlic na spotkanie metodyczne WIOSENNE POPOŁUDNIE W MUZEUM, które odbędzie się 21 marca 2019 roku w godzinach 16.30 - 18.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej przy ul. Mennica 8 w Bydgoszczy. 

szczegóły...     zapisy...


 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!