CEN Bydgoszcz 6        


A A A

POPOŁUDNIE W MUZEUM

museum 2203648 1920Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej i wychowawców świetlic szkolnych na cykliczne spotkanie metodyczne POPOŁUDNIE W MUZEUM. W programie m.in. zwiedzanie ekspozycji Ku Wolności. Bydgoszcz 1914-1920 oraz warsztaty muzealne.

szczegóły    zapisy

 

 

Bez nazwy 1Zapraszamy nauczycieli, którzy pragną rozwinąć swój zmysł konstruktorski i  chcą sprawdzić się w projektowaniu i wizualizacji na 2-dniowe warsztaty z zakresu programów do parametrycznego modelowania trójwymiarowego - SOLIDWORKS oraz  AUTODESC INVENTOR.

Podczas szkolenia uczestnicy nauczą się  modelować proste bryły trójwymiarowe, a efekty swojej pracy obejrzą  na wydruku z drukarki 3D.

Warsztaty przeznaczone są dla osób rozpoczynających swoja przygodę z projektowaniem CAD.

 Szkolenia poprowadzą p. Łukasz Zgórski i p. Tomasz Kasprowicz – nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy oraz p. Andrzej Szczepańczyk właściciel firmy QUARTER.

Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.

szczegóły...    


 

handyman plum2ber foreman engineer builder 260nw 758631448KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZYserdecznie zaprasza nauczycieli techniki szkół podstawowych na warsztaty: PROJEKTY TECHNICZNE NA LEKCJACH TECHNIKI. MONTAŻ I URUCHAMIANIE PROSTYCH UKŁADÓW ELEKTRONICZNYCH, które odbędą się 2 marca 2019 roku w godz. od 9.00 do 14.00 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 9.

 szczegóły...

 


szkolaW dniu 25 lutego 2019 roku zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, doradców zawodowych, wychowawców na konferencję SZKOŁA I PRACODAWCA – PARTNERZY W KSZTAŁCENIU ZAWODOWYM, która ma na celu zbliżyć środowiska nauki i edukacji ze środowiskiem praktyki gospodarczej i rynkowej.  Na konferencję zostali zaproszeni przedstawiciele przedsiębiorstw oraz pracownicy naukowi reprezentujący czołowe branże zawodowe: informatyczną, mechatroniczną, turystyczną, gastronomiczną i inne. Spotkanie przybliży uczestnikom specyfikę pracy firm, obszary w których uczeń powinien się rozwijać planując zatrudnienie w danej branży/przedsiębiorstwie, sposób kreowania pracowników przez przedsiębiorców, wymagania stawiane potencjalnym kandydatom, politykę kadrową firmy, ścieżkę kariery oraz komplementarną działalność umożliwiającą prawidłowe funkcjonowanie firmy.  

Konferencja, to szansa na nawiązanie kontaktów Szkół z Pracodawcami w sferze praktyk uczniowskich, stażu uczniowskiego, a także stażu nauczycielskiego i szkoleń branżowych nauczycieli, dotyczących nowych technologii i funkcjonowania przedsiębiorstw w danej branży, obowiązujcych od września 2019 roku, zgodnie ze znowelizowaną ustawą Prawo Oświatowe

Stanowi pierwsze z cyklu Spotkań z Pracodawcą, realizowane w ramach programu Strefa Zawodowca.

szczegóły


 

girl 2771936 1920Zapraszamy nauczycieli języka angielskiego wszystkich typów szkół na warsztaty metodyczne rozwijające kompetencje niezbędne podczas pracy z uczniem z dysleksją. Warsztaty odbędą się we czwartek, 21 lutego, w godz. 16:30-19:45 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9.

 

Szczegóły i zapisy...


DMC Firewall is a Joomla Security extension!