CEN Bydgoszcz 6        


A A A

Szanowni Państwo,2 plakat III WYMIAR EDUKACJI

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszają dyrektorów i nauczycieli  wszystkich typów szkół województwa kujawsko-pomorskiego, wizytatorów Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych placówek oświatowych na bezpłatną konferencję pt. TRZECI WYMIAR EDUKACJI. INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA DLA SZKÓŁ.

Konferencja wpisuje się w podstawowy kierunek realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2018/2019: Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci.

Miło nam poinformować, że patronat honorowy nad konferencją objęli:

Marek Gralik – Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

Piotr Całbecki – Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Termin: 12.12.2018 r., godz. 14.30
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 3, sala Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego
Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uprzejmie prosimy o przekazanie tej informacji dyrektorom i nauczycielom.

Uczestnicy spotkania otrzymają zaświadczenia.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt: info@cen.bydgoszcz.pl, tel. 52 349 31 50

Uwaga!
Zarejestrowanie się na konferencję jest jednocześnie akceptacją Regulaminu konferencji.

Program    Zapisy    Regulamin konferencji


globe 110775 1920Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy serdecznie zaprasza nauczycieli języków obcych wszystkich typów szkół i uczelni wyższych na Forum Praktyków na temat: Samodzielność i kreatywność w uczeniu się języków obcych Konferencja odbędzie się w sobotę, 1 grudnia 2018, w godz. 9:30 – 14:10 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, sala nr 20.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa do 28 listopada 2018, poprzez wypełnienie formularza elektronicznego: 

nauczyciele języka angielskiego:    zapisy...                                                      

nauczyciele języka niemieckiego i innych języków obcych : zapisy...

szczegóły…

archiwum: listpad 2018 r.


boy 160168 1280Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, w dniu 21 listopada 2018 roku, zaprasza nauczycieli przedszkoli i klas I-III na bezpłatną konferencję połączoną z warsztatami na temat: Wiedza naukowa w przedszkolu i szkole: doskonalenie strategii i tworzenie nowych praktyk nauczania przedmiotów ścisłych na wczesnych etapach edukacji.

szczegóły...     zapisy...

archiwum: listopad 2018 r.


mapa angielskiegoKUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY serdecznie zaprasza na Kurs kwalifikacyjny w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego.

szczegóły...      zapisy...

archiwum:listopad 2018 r.


geografiaZapraszamy nauczycieli przedmiotów ekonomicznych szkół ponadpodstawowych na bezpłatne warsztaty metodyczne dotyczące zarządzania wirtualną firmą.Warsztaty realizowane są w ramach projektu ogólnopolskiego Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.  Termin: 22.11.2018 r.

szczegóły...     zapisy...

archiwum:listopad 2018 r.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!