CEN Bydgoszcz 6        


A A A
dna 24559 1280
Zapraszamy nauczycieli biologii szkół ponadpodstawowych na konferencję zdalną Egzamin maturalny z biologii - wnioski, refleksje, rekomendacj. 
 
Konferencja odbędzie się  10 listopada 2020 roku  w godzinach  15.30-17.00  na platformie ClickMeeting.
 
 
szczegóły    zapisy  
 

obraz Prud

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli zaprasza nauczycieli matematyki szkół podstawowych na konferencję metodyczną online, której przewodnim tematem będzie analiza i interpretacja tegorocznych wyników egzaminu ósmoklasisty. Wspólnie zastanowimy się jak uczyć, na jakie treści zwracać uwagę, jak mobilizować uczniów, aby podwyższyć wyniki z matematyki w 2021 roku.

Ze względu na wyczerpaną liczbę miejsc w dniu 12 listopada, kolejne zainteresowane osoby zapraszamy na ClickMeeting  17 listopada br. o godz. 16.00
 
 
 
 
 

kindergarten 2204239 192018 listopada 2020 roku Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ze względu na duże zainteresowanie,  ponownie zaprasza dyrektorów i nauczycieli przedszkoli  na zdalne seminarium I AKUMULATOR  PRZEDSZKOLNY na BIS  pt. JESTEM OK TAKI, JAKI JESTEM. JAK DZIECI BUDUJĄ POCZUCIE WŁACNEJ WARTOŚĆI? Gościem seminarium jest Alicja Guła - trenerka Familylab, propagatorka koncepcji Jespera Juula.  Szczególnie w trudnych czasach pandemii pragniemy przybliżyć zagadnienie  prawdziwych, wartościowych i właściwych relacji między dorosłymi a dziećmi. 

 

szczegóły      zapisy

 

 

learn 2001940 640Każdy nauczyciel rozpoczynający pracę w szkole posiada szeroki zasób wiedzy i umiejętności merytorycznych w wybranej dziedzinie. Brak mu jednak doświadczenia pedagogicznego. Dlatego do tej grupy nauczycieli kierujemy ofertę Warsztat pracy początkującego nauczyciela, podczas  której uczestnik nabędzie umiejętności planowania dydaktycznego, stosowania różnorodnych metod i form nauczania, stosowania informacji zwrotnej oraz tworzenia własnego warsztatu pracy. Serdecznie zapraszamy na spotkanie w formie zdalnej. Termin: 18 listopada cz.1 i 23 listopada 2020 roku cz.2 

zapisy

 

eye 2771174 1920KPCEN W BYDGOSZCZY zaprasza dyrektorów, wicedyrektorów wszystkich typów placówek oświatowych również tych, którym po raz pierwszy powierzono to stanowisko do udziału w warsztatach  zdalnych NADZÓR DYREKTORA NAD BEZPIECZEŃSTWEM W SZKOLE I PLACÓWCE  - CZ.I, które odbędą się 19 listopada 2020 roku.

 

szczegóły     zapisy

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd