CEN Bydgoszcz 6        


A A A

 BYDGOSKIE ŚCIEŻKI KU NIEPODLEGŁOŚCI

100 leci powrotu Bydgoszczy20 stycznia 2020 roku przypadło 100-lecie powrotu Bydgoszczy do Polski. Jednym z ojców niepodległości był generał Józef Dowbor-Muśnicki  (1867-1937), którego losy splotły się z historią naszego miasta. Pamięci tego wybitnego dowódcy poświęcony zostanie wykład monograficzny przygotowany przez Roberta Grzybowskiego.

Prelekcja będzie miała miejsce 28 stycznia 2020 roku o godzinie 12.00 w KPCEN w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy na wykład wszystkich zainteresowanych nauczycieli.

zapisy

PIŁKA RĘCZNA W SZKOLE

piłka ręcznaKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza w dniu 17 stycznia 2020 r. o godz. 13.00. na szkolenie z Piłki ręcznej w szkole.  Szkolenie odbędzie się w Zespole Szkół Handlowych ul. Gajowa 94 w Bydgoszczy. Szkolenie poprowadzi znany trener i jednocześnie nauczyciel Waldemar Baczyński. 

szczegóły   zapisy

 

AKADEMIA FILMOWA NAUCZYCIELA

logo multikino

Multikino i Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają na kolejne spotkanie w ramach Filmowego Klubu Nauczyciela.
 
Zapraszamy 28.01.2020 roku na godz. 17.00 do MULTIKINA na film pt. Carte Blanche.
 
Film Jacka Lusińskiego opowiada historię tak nieprawdopodobną, że gdyby nie fakt, iż jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, trudno byłoby w nią uwierzyć. Podstawą dla tej produkcji stała się biografia lubelskiego nauczyciela, Macieja Białka, który przez kilka lat ukrywał przed światem,
że traci wzrok.

szczegóły   zapisy

 SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK

nazaruk styczeń1Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza w dniu 15 stycznia 2020 r.  o godz. 9.30 na kolejne spotkanie Sieci dyrektorów. Przewidziana tematyka: Realizacja innowacji i eksperymentów, programów własnych oraz projektów edukacyjnych jako integralny element działalności szkoły. Realizacja priorytetu Kuratora Oświaty: Prowadzenie działalności innowacyjnej.

zapisy

 

EKONOMIA NA CO DZIEŃ

presentation 1454403 1280Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości, wdraża w szkołach podstawowych program ogólnopolski z zakresu doradztwa zawodowego i edukacji ekonomicznej -  „Ekonomia na  co dzień”. W ramach programu organizowane są bezpłatne warsztaty, na które serdecznie zapraszamy doradców zawodowych oraz nauczycieli wychowawców. Termin: 15 stycznia 2020 r. godz.15.30 w KPCEN ul. Jagiellońska 9, sala 20. 

szczegóły     zapisy      formularz  zgłoszeniowy

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd