CEN Bydgoszcz 6        


A A A

UL NA KÓŁKACH

sunflower 1643794 1920Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz Miasto Bydgoszcz zapraszają dyrektorów przedszkoli i nauczycieli wychowania przedszkolnego na konferencję inaugurującą projekt dla nauczycieli wychowania przedszkolnego UL NA KÓŁKACH.

szczegóły    zapisy

 

 

ŚPIEWNIKI DOMOWE STANISŁAWA MONIUSZKI

logotyp MoniuszkoKujawsko-Pomorskie Centum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy z okazji zakończenia ROKU MONIUSZKI zaprasza na konferencję „ŚPIEWNIKI DOMOWE” STANISŁAWA MONIUSZKI. Odbędzie się ona 4 grudnia 2019 r. od godz. 15.30 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 9.

szczegóły   zapisy

 

KIEROWNIK WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY

wintry 3758523 340Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli wszystkich specjalności różnych typów szkół na dziesięciogodzinny kurs.

szczegóły    zapisy

 

 

FORUM PRAKTYKÓW DLA NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH

monitor 1307227 1920Serdecznie zapraszamy nauczycieli języków obcych wszystkich typów szkół  i uczelni wyższych na Forum Praktyków na temat: Bezpieczne i celowe wykorzystanie TIK w realizacji podstawy programowej w zakresie języka obcego. Konferencja odbędzie się w sobotę, 7 grudnia 2019, w godz. 9:30-14:00  w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, sala nr 20. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa do 4 grudnia 2019, poprzez wypełnienie formularza elektronicznego.  

szczegóły      zapisy j.angielski      zapisy j. niemiecki i inne

SAMORZĄDNOŚĆ DZIECKA JAKO NAUKA DEMOKRACJI

people 152040 128011 grudnia 2019 roku Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli zaprasza na konferencję nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli innych specjalności zainteresowanych tematem Samorządność dziecka jako nauka demokracji. Szczegóły i możliwość zapisów na zaproszeniu.

szczegóły    zapisy

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!