CEN Bydgoszcz 6        


A A A
analytics 2697949 1920Miło nam poinformować, że Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy otrzymało zgodę Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty na przeprowadzenie części zajęć trwającego już kursu kwalifikacyjnego w zakresie ZARZĄDZANIA OŚWIATĄ metodami zdalnymi. Tematem  pierwszego spotkania online było Bezpieczeństwo w placówce oświatowej
 
 
 
 
united 3026204 1920
 
Dziękujemy nauczycielom, którzy aktywnie uczestniczyli w webinarium 29 kwietnia oraz 7 i 14 maja. W odpowiedzi na kolejne pytania o możliwość skorzystania z tego szkolenia, zapraszamy do uczestnictwa w nowym terminie: wtorek, 19 maja, w godz. 14:00-15:30. Webinarium, dotyczące udzielania uczniom oraz uzyskiwania od nich kształtującej informacji zwrotnej w procesie zdalnego nauczania/ uczenia się języka angielskiego, skierowane jest do nauczycieli języka angielskiego II i III etapu edukacyjnego. Podczas szkolenia omówione zostaną zasady, techniki oraz narzędzia internetowe umożliwiające zdalne udzielanie i otrzymywanie kształtującej informacji zwrotnej w edukacji językowej. Webinarium odbędzie się za pośrednictwem Google Meet. Zarejestrowani nauczyciele otrzymają dokładne wskazówki dotyczące połączenia online. Ze względów technicznych liczba miejsc jest ograniczona.
 Kontakt/ dodatkowe informacje: justyna.adamska@cen.bydgoszcz.pl
 

nauczyciel z pasją fbInformujemy, że 20 kwietnia 2020 roku została zamknięta możliwość nadsyłania zgłoszeń na konkurs Nauczyciel z pasją organizowany przez KPCEN w Bydgoszczy. Dziękujemy,  że nawet w tak trudnym czasie zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi pomysłami, kreatywnością, umiłowaniem nauczania w przeróżnej formie. Teraz z niecierpliwością oczekujemy wraz z Państwem na wyniki. O podsumowaniu konkursu poinformujemy na naszej stronie oraz bezpośrednio drogą mailową.

Organizator: Anna Rupińska

warning 838655 1280

W związku z sytuację pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19), mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo uczestników konkursu oraz stosując się do zalecanych przez  rząd ograniczeń informujemy, że etap wojewódzki Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach nie odbędzie się.
Wojewódzki Konkurs o Wielkich Polakach kończy się na etapie rejonowym, co oznacza, że wyniki tego etapu stają się wynikami końcowymi konkursu, na podstawie których przyznane zostaną tytuły odpowiednio laureatów i finalistów.
Na stronie internetowej CEM w Górsku zostaną ogłoszone listy laureatów i finalistów tegorocznej edycji konkursu.
 
Ilustracja XVI KonkursZachęcamy uczniów i nauczycieli historii szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie promującym zabytki naszego regionu. Jego celem jest popularyzowanie przedmiotów codziennego użytku powstałych w województwie kujawsko-pomorskim. Ich piękno przemawia do nas mimo upływu lat. 
 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd