CEN Bydgoszcz 6        


A A A

Zapraszamy na Studia II stopnia (magisterskie) i studia podyplomowe na kierunku pedagogika w WSB w Bydgoszczy. Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy jest partnerem  przy realizacji kierunku pedagogika.
Innowacyjne studia łączące interdyscyplinarną wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii i metodyki z nowoczesnymi rozwiązaniami praktycznymi.
SPECJALNOŚCI:

  • Andragogika z doradztwem personalno-zawodowym
  • Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z profilaktyką społeczną
  • Pedagogika sądowniczo-penitencjarna
  • Pedagogika szkoły z profilaktyką uzależnień i socjoterapią

 

http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-tradycyjna/kierunki-i-specjalnosci/pedagogika

 

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w nowym roku szkolnym zaprasza na kolejne spotkania ze specjalistami z Biura Rzecznika Praw Dziecka.
W poniedziałek 25 września br. bezpłatne konsultacje odbędą się w Bydgoszczy.
Pomoc będzie można uzyskać w godzinach od 10.00 do 16.00
– osobiście  w Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 dla Dzieci  i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy przy ul. Z. Krasińskiego 10, pokój nr 229 (I piętro - budynek główny) lub dzwoniąc pod numer telefonu 52/ 322-17-87 wew. 307.
W celu uniknięcia oczekiwania, na dyżury można zapisywać się pod numerem telefonu: (22) 583 66 00.
W trakcie dyżuru zainteresowane osoby mogą otrzymać szczegółowe informacje dotyczące praw małoletnich oraz możliwości ich zabezpieczenia przed bezprawną ingerencją. Na spotkanie z ekspertem Rzecznika Praw Dziecka zapraszamy w szczególności osoby posiadające informacje o naruszeniu praw dziecka.  W trakcie dyżuru będzie można zgłosić Rzecznikowi indywidualne sprawy dotyczące np. zaniedbań lub stosowania przemocy wobec małoletnich, zagrożenia ich praw w sytuacjach konfliktów rodzicielskich, problemów
w zapewnieniu dzieciom optymalnych warunków opiekuńczo-wychowawczych. 

W październiku konsultacje odbędą się we Włocławku, w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli przy ul. Nowomiejskiej 15A.

 

Są jeszcze wolne miejsca w grupie  A1+/A2. Zapraszamy. Zajęcia odbywać  się będą w czwartki w godz. 16:30 – 19:45 (4 godz. lekcyjne) w KPCEN w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9.

Szczegóły...     Formularz zgłoszeniowy...

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza dyrektorów, nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej  na bezpłatną konferencję  MATEMATYKA  BEZ  RESZTY, która odbędzie się 18  września 2017 roku  o godzinie 15.30 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

Szczegóły...

Przyszedł czas, aby międzynarodowe uznanie zdobyły inicjatywy społeczne realizowane przez polskich uczniów. Właśnie wystartowała pierwsza polska edycja międzynarodowego programu Prudential Spirit of Community pod nazwą Pramerica Moc Działania.
Wystarczy, że uczniowie, którzy angażują się w działania na rzecz potrzebującym i mają głowę pełną pomysłów jak zmienić świat na lepszy opowiedzą o swoich inicjatywach, a nauczyciele pomogą im w wypełnianiu zgłoszeń. 

Więcej...         Regulamin        Formularz zgłoszenia

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd