CEN Bydgoszcz 6        


A A A

W Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Miło nam poformować, iż w bieżącym roku szkolnym wielu pracowników naszej placówki otrzymało nagrody za wyróżniającą pracę.

 

czytaj więcej..

Kujawsko–Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy było organizatorem bardzo interesującego, przygotowanego z ogromnym rozmachem przedsięwzięcia – III edycji Festiwalu Zdrowego Stylu Życia pod hasłem „Recepta na zdrowie”. O imprezie informowaliśmy wcześniej. Ważny dla nas jest  fakt, że z przekazu o wielkiej wartości sportu w życiu człowieka  skorzystali nie tylko uczniowie, nauczyciele i rodzice  biorący bezpośrednio udział w wydarzeniach festiwalu, ale także pracownicy naszej placówki oraz ich rodziny. Efektem było wspólne spędzenie wolnego dnia w sposób bardzo aktywny. Uczestnicy spotkania udali się na „marsz z kijkami po zdrowie”. Poniżej dwa zdjęcia, które obrazują nasz Nordic Walking.

 12 października w KPCEN w Bydgoszczy miało miejsce zebranie zespołu redakcyjnego czasopisma UczMy.

czytaj więcej...

 

6 października 2017 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli  w Bydgoszczy odbyła się konferencja metodyczna dla doradców zawodowych  Inspiruję, motywuję, wspieram. Organizatorem konferencji, w której wzięło udział  32 doradców szkół podstawowych i  branżowych I stopnia, była Wiesława Kitajgrodzka nauczyciel konsultant KPCEN w Bydgoszczy.

czytaj więcej...

3 i 5 października 2017 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbyły się konferencje metodyczne dla nauczycieli biologii. Tematem przewodnim konferencji dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych było podniesienie jakości edukacji biologicznej.

czytaj więcej...

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd