CEN Bydgoszcz 6        


A A A

W Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Miło nam poformować, iż w bieżącym roku szkolnym wielu pracowników naszej placówki otrzymało nagrody za wyróżniającą pracę.

 

czytaj więcej..

Kujawsko–Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy było organizatorem bardzo interesującego, przygotowanego z ogromnym rozmachem przedsięwzięcia – III edycji Festiwalu Zdrowego Stylu Życia pod hasłem „Recepta na zdrowie”. O imprezie informowaliśmy wcześniej. Ważny dla nas jest  fakt, że z przekazu o wielkiej wartości sportu w życiu człowieka  skorzystali nie tylko uczniowie, nauczyciele i rodzice  biorący bezpośrednio udział w wydarzeniach festiwalu, ale także pracownicy naszej placówki oraz ich rodziny. Efektem było wspólne spędzenie wolnego dnia w sposób bardzo aktywny. Uczestnicy spotkania udali się na „marsz z kijkami po zdrowie”. Poniżej dwa zdjęcia, które obrazują nasz Nordic Walking.

 12 października w KPCEN w Bydgoszczy miało miejsce zebranie zespołu redakcyjnego czasopisma UczMy.

czytaj więcej...

 

6 października 2017 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli  w Bydgoszczy odbyła się konferencja metodyczna dla doradców zawodowych  Inspiruję, motywuję, wspieram. Organizatorem konferencji, w której wzięło udział  32 doradców szkół podstawowych i  branżowych I stopnia, była Wiesława Kitajgrodzka nauczyciel konsultant KPCEN w Bydgoszczy.

czytaj więcej...

3 i 5 października 2017 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbyły się konferencje metodyczne dla nauczycieli biologii. Tematem przewodnim konferencji dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych było podniesienie jakości edukacji biologicznej.

czytaj więcej...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!