CEN Bydgoszcz 6        


A A A

GRAby, dęby, jodły, świerki… . Drzewa w województwie kujawsko-pomorskim

Autorów nagrodzonych prac z nauczycielem zapraszamy 24 maja 2018 roku o godz. 12.00 do Zespołu Szkół Plastycznych im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, ul. Ks. Stanisława Konarskiego 2 na ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród w ramach projektu Leon Wyczółkowski inspiruje.

zobacz wyniki...

22 maja 2018 w godzinach 12.00 – 14.00 zapraszamy do szkółki leśnej w Tryszczynie nauczycieli przedszkoli i klas I – III szkół podstawowych uczestniczących w realizacji projektu LEŚNA SKRZYNIA SKARBÓW na szkolenie na temat sadzenia drzew 100 DRZEW NA 100-LECIE NIEPODLEGŁEJ POLSKI.

więcej...

image00223 maja 2018 roku o godzinie 10.00 w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, pod honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego Piotra Całbeckiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika odbędzie się I Konferencja pod nazwą: "Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej - priorytety i wyzwania", której organizatorem jest Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przedsięwzięcie jest adresowane do dyrektorów wszystkich szkół podstawowych w województwie kujawsko-pomorskim.
Podczas konferencji zostaną zaprezentowane m.in. funkcjonalności  Kujawsko-Pomorskiej Platformie Edukacyjnej "EDUPOLIS" oraz najbliższe plany projektowe związane z rozwojem innowacyjnej edukacji z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Będą również wręczone listy gratulacyjne oraz specjalna nagroda dla dyrektora najaktywniejszej szkoły na "Edupolis".

Stowarzyszenie Strefa Mediacji oraz kierunek Pedagogika w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy wraz z Toruńskim Ośrodkiem Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli oraz Stowarzyszeniem Edukacji Przedszkolnej Inicjatywa i Twórczość zapraszają na inaugurację obchodów XII Światowych Dni Bajki. Odbędą się one po raz pierwszy w naszym województwie, równolegle w Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku a także w Brodnicy w dniach 24 – 27.05.2018 r.

więcej...

Zapraszam na warsztaty POSTĘPOWANIE KWALIFIKACYJNE NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO, które odbędą się 14 i 21 maja 2018 r. o godz. 15.00-19.00 w KPCEN w Bydgoszczy , ul. Jagiellońska 9. 
Zapisy; ilona.zdunczuk@cen.bydgoszcz.pl 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!