CEN Bydgoszcz 6        


A A A

KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI
W BYDGOSZCZY
Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza
Starosta Inowrocławski Tadeusz Majewski
serdecznie zapraszają

personel kuchenny i intendentów oraz podmioty obsługujące stołówki szkolne na warsztaty Oszczędności i zalety prozdrowotne wypływające z zastosowania nowoczesnego sprzętu w kuchniach szkolnych i gastronomii, która odbędzie się 7 marca 2018 roku o godz. 14.30 w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. S. Kiełbasiewicza 7 w Inowrocławiu.

więcej...

KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY
Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza
Starosta Inowrocławski Tadeusz Majewski
serdecznie zapraszają

nauczycieli wychowania fizycznego oraz nauczycieli przedszkoli i klas I – III szkół podstawowych na konferencję Rola zajęć specjalistycznych na różnych poziomach edukacyjnych,
która odbędzie się 7 marca 2018 roku o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. S. Kiełbasiewicza 7 w Inowrocławiu.

więcej...

Trwa V edycja programu edukacyjnego „Porcja Pozytywnej Energii”,  którego adresatami są przedszkolaki oraz uczniowie klas podstawowych 1-6. Jej celem jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych opartych na spożywaniu warzyw i owoców. 
Pedagodzy, którzy za pośrednictwem strony  www.porcjapozytywnejenergii.pl zgłoszą chęć uczestnictwa w programie otrzymują pakiet edukacyjny dostosowany do reprezentowanych grup wiekowych. Nauczyciele, którzy przeprowadzą lekcję, w oparciu o przesłane scenariusze, będą mogli wziąć udział w konkursie wraz ze swoją klasą/grupą.

więcej...    plakat...

8 lutego 2018 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbyła się gala podsumowująca etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o WIELKICH POLAKACH z serii „REGIONALNYCH OLIMPIAD WIEDZY O WIELKICH POLAKACH” Św. s. Faustyna Kowalska – życie, misja Miłosierdzia Bożego i kult na tle historii Polski.

więcej...

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają nauczycieli przedmiotów ekonomicznych, PDG, podstaw przedsiębiorczości kształcenia ogólnego i zawodowego do udziału w programie ogólnopolskim Moje finanse. Program oferuje bezpłatny pakiet materiałów dydaktycznych do realizacji zajęć z zakresu edukacji finansowej.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd