CEN Bydgoszcz 6        


A A A

Program edukacyjny Wspomaganie rozwoju zawodowego nauczyciela
Wizyta studyjna w Hiszpanii

W dniach od 29 września do 8 października 2017 roku, dwudziestośmioosobowa grupa nauczycieli, dyrektorów szkół i przedszkoli, pracowników naukowych oraz samorządowców z województwa kujawsko-pomorskiego gościła z wizytą studyjną w Hiszpanii. Zgodnie z opracowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy programem uczestnicy szkolenia odwiedzili hiszpańskie placówki edukacyjne, uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych, prowadzili długie, konstruktywne rozmowy z dyrektorami, nauczycielami, pracownikami uczelni oraz władzami miasta.

czytaj więcej...

 

ERASMUS+ PROJECT Scientific literacy at the school:
improving strategies and building new practices of science teaching in early years education (SciLit)

Dyrektor M. Cyganek i nauczyciele konsultanci K. Karpińska i J. Adamska 6 listopada 2017 roku  uczestniczyli w Palermo w drugim, międzynarodowym  spotkaniu   związanym  z realizacją projektu  Scientific literacy at the school: improving strategies and building new practices of science teaching in early years education – Wiedza naukowa w szkole: doskonalenie strategii i tworzenie nowych praktyk nauczania przedmiotów ścisłych i przyrodniczych na wczesnych etapach edukacji” w ramach programu ERASMUS + (Akcja 2 – Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk. Partnerstwa strategiczne – współpraca szkół).

czytaj więcej...

Z przyjemnością informuję , iż 27 listopada 2017 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbędzie się uroczyste podsumowanie  XXV  Regionalnego  Konkursu Gazetek Szkolnych. Serdecznie zapraszamy  nagrodzone i wyróżnione zespoły redakcyjne.

Anna Rupińska
organizator

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego oraz nauczycieli przedszkoli i klas I – III szkół podstawowych na konferencję

 Rola zajęć specjalistycznych na różnych poziomach edukacyjnych,

 która odbędzie się 22 listopada 2017 roku o godz. 13.30 w  Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Chojnicka 19.

czytaj więcej...

Program edukacyjny Wspomaganie rozwoju zawodowego nauczyciela.
Wizyta studyjna w Hiszpanii

W dniach od 29 września do 8 października 2017 roku, dwudziestośmioosobowa grupa nauczycieli, dyrektorów szkół i przedszkoli,  pracowników naukowych  oraz samorządowców z województwa kujawsko-pomorskiego gościła z wizytą studyjną w Hiszpanii.  Zgodnie  z opracowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy programem uczestnicy szkolenia odwiedzili hiszpańskie placówki edukacyjne prowadzili długie, konstruktywne rozmowy z dyrektorami, nauczycielami, pracownikami uczelni oraz  władzami miasta.
Uczestnicy promowali Bydgoszcz i województwo kujawsko-pomorskie.

czytaj więcej...

Our website is protected by DMC Firewall!