CEN Bydgoszcz 6        


A A A
logo100fr

Regionalny Komitet Organizacyjny Międzynarodowego Konkursu

 

KANGUR  MATEMATYCZNY


informuje, żeuroczyste zakończenie

XXVI edycji Konkursu  „Kangur Matematyczny”

odbędzie się

w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy

5 czerwca 2017 roku o godz. 12.00.

Lista nagrodzonych...

Nauczyciele konsultanci Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają nauczycieli szkół podstawowych na bezpłatne warsztaty

Warunki i sposoby realizacji nowej podstawy programowej.

Zajęcia odbędą się w czterech grupach przedmiotowych: język polski, matematyka, biologia, geografia.
Zajęcia odbędą się w godz. 15.00-18.00.
Liczba miejsc w grupie: 25.
Rejestracja jest obowiązkowa !      Wejdź tutaj, aby się zarejestrować...

Cyberauci logo dark

Od września 2016 roku fundacja Nowoczesna Polska realizuje warsztaty z zakresu bezpiecznego korzystania z internetu, cyberprzestrzeni i reagowania na zagrożenia. "Cybernauci" dotarli już aż do 663 szkół z całej Polski!

Czytaj więcej...

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza
na kolejne spotkanie ze specjalistami z Biura Rzecznika Praw Dziecka.

W piątek 19 maja br. bezpłatne konsultacje odbędą się w Toruniu

Pomoc będzie można uzyskać w godzinach od 10.00 do 16.00 – osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego, Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego (budynek - Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego), ul. Św. Jana 1/3, II piętro, pokój nr 59 lub dzwoniąc pod numer tel. 666-383-607.
W celu uniknięcia oczekiwania, na dyżury można zapisywać się pod numerem telefonu: (22) 583 66 00.

Następny dyżur planowany jest 16 czerwca w Grudziądzu.

W trakcie dyżuru zainteresowane osoby mogą otrzymać szczegółowe informacje dotyczące praw małoletnich oraz możliwości ich zabezpieczenia przed bezprawną ingerencją. Na spotkanie z ekspertem Rzecznika Praw Dziecka zapraszamy w szczególności osoby posiadające informacje o naruszeniu praw dziecka.  W trakcie dyżuru będzie można zgłosić Rzecznikowi indywidualne sprawy dotyczące np. zaniedbań lub stosowania przemocy wobec małoletnich, zagrożenia ich praw w sytuacjach konfliktów rodzicielskich, problemów w zapewnieniu dzieciom optymalnych warunków opiekuńczo-wychowawczych. 
21 kwietnia br. konsultacje ze specjalistą z  Biura Rzecznika Praw Dziecka odbyły się w Radziejowie i Brześciu Kujawskim, 17 marca br. w Nakle nad Notecią i Szubinie, 17 lutego w Tucholi i Sępólnie Krajeńskim.
W 2016 roku z bezpłatnych konsultacji można było skorzystać w przedstawicielstwach Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy (4 lipca), we Włocławku (16 września), w Toruniu (14 października) i w Grudziądzu (18 listopada).

5 czerwca 2017 roku (poniedziałek) w KPCEN w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 9 w godz. 16.00 – 18.30 w sali 20 odbędzie się bezpłatna konferencja połączona z warsztatami dla wychowawców, pedagogów, psychologów oraz nauczycieli wszystkich typów szkół  pod tytułem

Procedura Niebieskiej Karty w teorii i praktyce

Uczestnicy poznają obowiązki przedstawiciela placówki oświatowo – wychowawczej oraz algorytm postępowania i procedury obowiązujące podczas zakładania Niebieskiej Karty. Spotkanie poprowadzi podkomisarz Monika Hermann z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
Informacji dotyczących konferencji udzielamy pod numerem 52 349 31 50  w. 45.
Organizator: Magdalena Chylebrant – Karolak, magdalena.chylebrant-karolak@cen.bydgoszcz.pl
ZAPISZ SIĘ:   https://goo.gl/forms/luB60hxgAzJWCnR02

Our website is protected by DMC Firewall!