CEN Bydgoszcz 6        


A A A
Zapraszamy nauczycieli przyrody  i geografii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  na warsztaty "Wykorzystanie tablicy interaktywnej Smart Board na lekcjach przyrody i geografii", które odbędą się 1 marca 2016 r. (wtorek) w godzinach 15.30 - 19.30 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 9.

Zapraszamy nauczycieli szkół wszystkich typów na warsztat pod nazwą "ABC skutecznego wychowawcy".
Początek zajęć - 1 marca 2016 rok.

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli, klas I - III, wychowawców świetlicy na warsztaty POPOŁUDNIE Z GRAMI PLANSZOWYMI - poznawcze i kształcące walory gier. Spotkanie odbędzie się 25 lutego 2016 roku w godzinach 16.00 - 19.00 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 9. Więcej szczegółów...

XVII edycja ogólnopolskiego i X edycja polsko - litewskiego konkursu geologiczno - środowiskowego dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej:  SP KONKURS

csic

W dniach od 2 do 4 lutego 2016 roku w Kujawsko-Pomorskim  Centrum  Edukacji  Nauczycieli w Bydgoszczy odbyła się inauguracja cyklu szkoleń międzynarodowych dla nauczycieli przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych pod nazwą: Natura nauki i jej powiązania z  edukacją - rozwijanie kompetencji naukowych małych dzieci.  Mają one na celu przybliżenie dwóch światów: nauki i edukacji małego dziecka.

Ta forma doskonalenia zawodowego nauczycieli w naszym regionie powstała we współpracy z SCIC: Consejo Superior De Investigaciones Científicas (Najwyższa Rada Badań Naukowych w Hiszpanii),FBBVA: Fundación Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (Fundacja Banku Bilbao Vizcaya Argentaria w Hiszpanii) oraz z Przedszkolem nr 34 ,,Mali Odkrywcy” w Bydgoszczy, które od ponad dwóch lat współpracuje z wyżej wymienionymi instytucjami hiszpańskimi.  

Czytaj więcej:  notatka HISZPANIA

Our website is protected by DMC Firewall!