Próbna matura z matematyki

CEN Bydgoszcz 6        


30 lat wybrane baner

A A A

ESU Logo Poland RGBSerdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w Public Speaking Competition - kolejnej edycji międzynarodowego konkursu krasomówczego w języku angielskim organizowanego przez English Speaking Union. 

Tematem polskich eliminacji i polskiego finału 2019 jest Nature is a common language. Jest to również temat finału w Londynie. Uczestnicy przygotowują 5-minutowe przemówienia, związane z podanym tematem, ale ustalają tytuł własnego wystąpienia. 

Eliminacje regionalne odbędą się w sobotę, 2 marca 2019, godz. 10:00 w auli Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, przy ul. Bernardyńskiej 6/8 w Bydgoszczy.

Ogólnopolski finał odbędzie się w sobotę, 9 marca 2019, godz. 10:00 w auli Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli, przy ul. Jagiellońskiej 9 w Bydgoszczy. 

Zwycięzca polskiego finału weźmie udział w finale międzynarodowym, który odbędzie się w dniach 13-17 maja 2019 w Londynie.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. 

Zgłoszenia/kontakt: Justyna Adamska, tel. tel. 52 349 31 50 w. 45, justyna.adamska@cen.bydgoszcz.pl

Regulamin...


Our website is protected by DMC Firewall!