CEN Bydgoszcz 6        


A A A

26 października br. odbyły się warsztaty online pt. „TIK TAK! Nie czekaj tylko działaj. Sposoby wykorzystania TIK w nauczaniu języków obcych”. W spotkaniu udział wzięli nauczyciele języków obcych szkół podstawowych z powiatu mogileńskiego i żnińskiego oraz Gminy Sicienko.

szczegóły

 

man 3653346 1920Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli zaprasza  nauczycieli języka polskiego szkół ponadpodstawowych na konferencję metodyczną online, której przewodnim tematem będzie analiza i interpretacja tegorocznych wyników egzaminu maturalnego.

Wspólnie zastanowimy się, jak uczyć, na jakie treści zwracać uwagę, jak mobilizować uczniów, aby umożliwić maturzystom uzyskanie dobrych wyników z języka polskiego w 2021 roku.

Zapraszamy na ClickMeeting  7 grudnia br. o godz. 15.00

 zapisy

 

smok1Dnia 1 października został uruchomiony projekt rozpowszechnienia programu ekologicznego pt. "Czy to smok, czy smog? na sieć miejskich placówek edukacyjnych. W listopadzie będzie miała miejsce kolejna inauguracja „on-line” dla placówek edukacyjnych z poza Bydgoszczy, na które serdecznie zapraszamy. Organizatorami projektu jest Przedszkole nr 43 - promotor na rzecz dzieci,  Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji w Bydgoszczy -  promotor na rzecz nauczycieli i Wydział Zintegrowanego Rozwoju i Środowiska Urzędu Miasta Bydgoszczy jako główny fundator pomocy dydaktycznych i upominków. Materiały edukacyjne są dostępne na zakładce projekty.

lightbulb 1875247 1920

KPCEN w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne warsztaty online dla nauczycieli języków obcych z powiatu inowrocławskiego oraz gmin: Białe Błota, Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka

Termin - 5 listopada 2020, g.16:00-17:30

Prowadzący: Joanna Żmudzka-Kruszyńska - nauczyciel doradca metodyczny

 

zapisy

 

abc 3523453 1920Zapraszam nauczycieli języków obcych m. Bydgoszcz na warsztaty online "Rozwijanie kreatywności ucznia poprzez możliwość  modyfikacji gier i zabaw językowych"  dnia 26.10.2020 r. od 17.00 do 19.00.
 
 
 
 
 
 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd