Kujawsko-Pomorskie KPCEN w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorskie KPCEN w Bydgoszczy


niepodlegla

A A A

Szanowni Państwo,lubella

trwający od października program „Lubella inspiruje i edukuje” to nie tylko okazja dla gimnazjalistów z całej Polski, aby poznać zasady zdrowej diety
opartej o produkty zbożowe. To również szansa, aby dołączyć do konkursu „Uwielbiam gotować z Lubellą” i wygrać unikalne 
nagrody: warsztaty kulinarne prowadzone przez szefa kuchni, lekcje fotografii pod okiem profesjonalisty oraz bony finansowe dla szkoły!

Wystarczy, że nauczyciele zarejestrują się na stronie www.lubella.edu.pl, przeprowadzą lekcje według scenariuszy nadesłanych przez organizatorów, wypełnią formularz podsumowujący, a następnie zgłoszą się do udziału w konkursie (zakładka „Strefa Nauczyciela”).

Zadaniem uczestników jest stworzenie autorskiego przepisu, na bazie wybranego produktu zbożowego, wykonanie zdjęcia gotowego dania, a także zdjęcia przedstawiającego radość ze wspólnego gotowania.

Gimnazjaliści biorąc udział w kulinarnym konkursie mają szansę wykazać się kreatywnością, aktywnie spędzić czas wspólnie z rówieśnikami i w praktyce utrwalić wiedzę zdobytą podczas wcześniejszych lekcji.

Zgłoszenia konkursowe można wysłać do 5 grudnia br. za pomocą formularza dostępnego na  www.lubella.edu.pl w zakładce „Zgłoś się do konkursu”.

Uprzejmie prosimy o poinformowanie na Państwa stronie internetowej dyrektorów gimnazjów o konkursie oraz możliwości wygrania atrakcyjnych nagród przez szkoły. Gotowa informacja jest do pobrania poniżej: 

  1. Informacja w formacie doc. 
  2. Informacja w formacie pdf.
  3. Logo programu "Lubella inspieuje i edukuje"

W przypadku dodatkowych pytań uprzejmie prosimy o kontakt.
 Z poważaniem,
Zespół programu „Lubella inspiruje i edukuje”
Marta Bełza: m.belza@synertime.pl
Monika Szczygieł: m.szczygiel@synertime.pl
Nr tel.: (22) 544-05-11

Our website is protected by DMC Firewall!