Kujawsko-Pomorskie KPCEN w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorskie KPCEN w Bydgoszczy


niepodlegla

A A A

PODSUMOWANIE KONKURSU  DLA  DZIECI  I  MŁODZIEŻY NA  ZAPROJEKTOWANIE  GRY  DYDAKTYCZNEJ,  KTÓREJ  MOTYWEM  PRZEWODNIM  SĄ  DRZEWA  GRAby, dęby, jodły, świerki… . Drzewa w województwie kujawsko-pomorskim.
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji w Bydgoszczy, zachęcając uczniów do twórczej aktywności, zaproponowało dzieciom i młodzieży udział w konkursie na zaprojektowanie gry dydaktycznej, której motywem przewodnim są drzewa  GRAby, dęby, jodły, świerki… . Drzewa w województwie kujawsko-pomorskim.
Konkurs został zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy we współpracy z Zespołem Szkół Plastycznych w Bydgoszczy z okazji 165 rocznicy urodzin Leona Wyczółkowskiego, wybitnego polskiego malarza i grafika, który na trwałe związał się z naszym regionem. Celem konkursu było  promowanie dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego województwa kujawsko-pomorskiego, poszerzenie wiedzy o drzewach oraz inspirowanie twórczością Leona Wyczółkowskiego do kreatywnego działania dzieci i młodzieży.

res konkursie

23 maja 2017 roku w Zespole Szkół Plastycznych odbyło się wręczenie nagród wyróżnionym uczniom ze szkół podstawowych i gimnazjów.


Lista wyróżnionych uczniów...

 

 

 

  

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd