Kujawsko-Pomorskie KPCEN w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorskie KPCEN w Bydgoszczy


niepodlegla

A A A

XVII edycja ogólnopolskiego i X edycja polsko - litewskiego konkursu geologiczno - środowiskowego dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej:  SP KONKURS

csic

W dniach od 2 do 4 lutego 2016 roku w Kujawsko-Pomorskim  Centrum  Edukacji  Nauczycieli w Bydgoszczy odbyła się inauguracja cyklu szkoleń międzynarodowych dla nauczycieli przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych pod nazwą: Natura nauki i jej powiązania z  edukacją - rozwijanie kompetencji naukowych małych dzieci.  Mają one na celu przybliżenie dwóch światów: nauki i edukacji małego dziecka.

Ta forma doskonalenia zawodowego nauczycieli w naszym regionie powstała we współpracy z SCIC: Consejo Superior De Investigaciones Científicas (Najwyższa Rada Badań Naukowych w Hiszpanii),FBBVA: Fundación Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (Fundacja Banku Bilbao Vizcaya Argentaria w Hiszpanii) oraz z Przedszkolem nr 34 ,,Mali Odkrywcy” w Bydgoszczy, które od ponad dwóch lat współpracuje z wyżej wymienionymi instytucjami hiszpańskimi.  

Czytaj więcej:  notatka HISZPANIA

Serdecznie zapraszamy  nauczycieli przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych na trzydniowe  MIĘDZYNARODOWE SZKOLENIE NAUKOWE  łączące teorię z praktyką:

NATURA  NAUKI  I  JEJ  POWIĄZANIA  Z  EDUKACJĄ rozwijanie kompetencji naukowych małych dzieci, które odbędzie się w dniach 2 - 4 lutego 2016 roku.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:  
Our website is protected by DMC Firewall!