Aktualnie znajdujesz się na:

DRUK 3D I INNE SPOSOBY ANGAŻOWANIA UCZNIÓW NA LEKCJACH INFORMATYKI

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli informatyki szkół podstawowych i ponadpodstawowych na bezpłatną konferencję z warsztatami DRUK 3D I INNE SPOSOBY ANGAŻOWANIA UCZNIÓW NA LEKCJACH INFORMATYKI. Spotkanie będzie miało miejsce 30.03.2023 roku w godzinach 14:00-18:00 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 9.

W programie wydarzenia wykład Grażyny Koby (autorki podręczników do informatyki) Projektowanie 3D i druk 3D oraz inne przykłady praktycznego zastosowania wiedzy i umiejętności uczniów wyniesionych z lekcji informatyki oraz dwa ciekawe warsztaty: Praktyczne zasady dotyczące druku 3D i przygotowanie modelu 3D do wydruku, które poprowadzi Krzysztof Fortuna (nauczyciel informatyki, ekspert druku 3D) oraz Porównanie narzędzi do tworzenia grafiki: trójwymiarowej 3D (SketchUp i Tinkercad) i dwuwymiarowej z wykorzystaniem grafiki żółwia (Python), które przeprowadzi Grażyna Koba.

Podczas konferencji będzie można otrzymać egzemplarz okazowy wybranej publikacji wydawnictwa Migra. W tym celu należy kliknąć w poniższy link, zapisać się na spotkanie, a następnie wybrać publikację. Należy pamiętać o wydrukowaniu odpowiedniego kuponu.

https://www.migra.pl/konferencje-metodyczne/ 


Oprac. Robert Preus

Opcje strony

do góry