Aktualnie znajdujesz się na:

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU DLA NAUCZYCIELI NA ZAPROJEKTOWANIE GRY DYDAKTYCZNEJ GRABY, DĘBY, JODŁY, ŚWIERKI… DRZEWA W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy w roku szkolnym 2022/2023 po raz siódmy zaprosiło nauczycieli przedszkoli i wszystkich typów szkół do udziału w konkursie na zaprojektowanie gry dydaktycznej, „GRAby, dęby, jodły, świerki… . Drzewa w województwie kujawsko-pomorskim”, której motywem przewodnim są drzewa.

Celem konkursu jest promowanie dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego województwa kujawsko-pomorskiego, inspirowanie twórczością Leona Wyczółkowskiego do kreatywnych działań nauczycieli na rzecz dzieci i młodzieży, a także promowanie interesujących rozwiązań dydaktycznych i metodycznych w pracy z dziećmi i uczniami oraz upowszechnianie dobrych praktyk edukacyjnych.

Konkurs wpisuje się w przedsięwzięcia podejmowane przez Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy w ramach VII edycji projektu Leon Wyczółkowski inspiruje.

Jury konkursu po analizie nadesłanych prac postanowiło przyznać wyróżnienia:

Planszowa gra edukacyjna IDZIEMY DO GAJU, Eliza Tarary, Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu

Interaktywna gra GRAby, dęby, jodły świerki…, Aneta Tereszkiewicz, Monika Krzywonos, Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Oprac. Grażyna Szczepańczyk

Opcje strony

do góry