EDUKACJA REGIONALNA NA ZAJĘCIACH JĘZYKA OBCEGO

Doradcy metodyczni ds. języków obcych KPCEN w Bydgoszczy kierują serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom języków obcych za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z zakresu edukacji regionalnej na lekcjach języków obcych, a uczniom za udział w projekcie, kreatywne podejście do tematu edukacji regionalnej oraz wspaniałe prace.

Końcowym produktem projektu z zakresu edukacji regionalnej jest kolaż zdjęć wykonanych projektów. Kolaż powstał przy pomocy nauczycieli i uczniów szkół podstawowych z Rynarzewa, Słębowa, Paterka, Białych Błot i Bydgoszczy.

Podziękowania kierujemy do Pań:  Magdaleny Chałabiś, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku, Joanny Leśniarek, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie, Joannie Wrzosek-Iglewskiej, Szkoła Podstawowa w Słębowie, Szkoła Podstawowa w Rynarzewie, Kamili Pulcyn, Szkoła Podstawowa w Białych Błotach.

Dziękujemy serdecznie zaangażowanym uczniom tych placówek, bez których nie powstałby nasz projekt.

Zachęcamy nauczycieli do przeprowadzania lekcji zakresu edukacji regionalnej. Poznajmy nasze okolice i pozwólmy innym cieszyć się ich pięknem.

Oprac. Agnieszka Obrocka- Hoc, Małgorzata Chludzińska- Kopińska, Joanna Żmudzka-Kruszyńska, Sandra Kurdynowska, Marzenna Wojtkowiak

Opcje strony

do góry