Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy

https://cen.bydgoszcz.pl/cen/wydarzylo-sie-1/20212022/pazdziernik/18277,MIEDZYNARODOWE-WEBINARIA-DLA-NAUCZYCIELI-JEZYKA-ANGIELSKIEGO-TAMING-INTERNATIONA.html
22.07.2024, 00:18

MIĘDZYNARODOWE WEBINARIA DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO TAMING INTERNATIONAL ONLINE PROJECTS

29 września odbyło się pierwsze z serii trzech webinariów Taming international online projects zorganizowane przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IELTA Poland.

Celem szkoleń jest  dostarczenie nauczycielom przydatnych wskazówek, jak rozwijać projekty online ze swoimi uczniami. 

Podczas pierwszego spotkania Fatma Kul z Turcji omówiła założenia procesu organizacji międzynarodowego projektu online w ramach platformy eTwinning. Polscy nauczyciele mieli możliwość nawiązania kontaktów z nauczycielami z Bangladeszu, Brazylii, Mauritiusa, Nepalu i Taiwanu. Dają one początek wielu ciekawym pomysłom na międzynarodową współpracę i komunikację między uczniami na różnych poziomach edukacyjnych.

Istnieje możliwość dołączenia do kolejnych webinariów oraz grupy na facebooku poświęconej nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych w celu prowadzenia projektów online z uczniami.

ZAPRASZAMY:

6 października, 17:00-18:30, Online tools for class delivery: Mentimeter, Wordwall and Kindeo

Yuliana Vásquez, Panama – nauczyciel języka angielskiego, Uniwersytet Panamski.

13 października, 17:00-18:30, Creating the interactive classroom through digital tools and projects

Sujeet Karki, Nepal – nauczyciel języka angielskiego w szkole średniej, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Nepalu i Stowarzyszenia Nauczycieli Przyjaznych Technologii w Nepalu

Rejestracja

Grupa na Facebook'u

Opcje strony