Aktualnie znajdujesz się na:

PRÓBNA MATURA Z WYDZIAŁEM CHEMII UMK

W imieniu Wydziału Chemii UMK pragniemy zaprosić Uczniów do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskiej Próbnej Maturze z Chemii z 3ECH EDUKACJĄ, nad którą patronat objął Wydział Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Tegoroczne zmagania odbędą się w dniu 24 marca 2022r. o godzinie 9:00.

Udział w wydarzeniu jest  bezpłatny, a  szkoły zainteresowane udziałem, prosimy o przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres 3echedukacja@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za przeprowadzenie próbnej matury, nazwę i adres szkoły, orientacyjną liczbę uczniów, którzy przystąpią do zmagań oraz adres e-mailowy, pod który mają być wysłane pliki z arkuszem i przykładowymi odpowiedziami.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 marca 2022r.

Arkusze z zadaniami - plik PDF - zostaną przesłane na zgłoszone adresy e-mailowe cztery dni przed terminem przeprowadzenia egzaminu. W dniu próbnej matury po godzinie 15 otrzymacie Państwo również model oceniania. Do dnia przeprowadzenia egzaminu jego treści objęte są tajemnicą.

Poprzednie trzy edycje zmagań odbyły się w ramach Świętokrzyskiej Matury Próbnej, którą organizował Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach we współpracy z „Echem Dnia”, Radiem Kielce, Urzędem Miasta w Kielcach oraz TVP3 Kielce. W III Próbnej Maturze z Chemii z 3ECH EDUKACJĄ udział zadeklarowało 14926 uczniów z 210 szkół.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu!

Opcje strony

do góry