Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy

https://cen.bydgoszcz.pl/cen/wydarzylo-sie-1/20202021/wrzesien/17001,NASZ-PROFESJONALIZM-I-TWOJ-POTENCJAL-GWARANTUJA-SUKCES.html
20.06.2024, 20:01

NASZ PROFESJONALIZM I TWÓJ POTENCJAŁ GWARANTUJĄ SUKCES

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli, jak co roku, może się poszczycić szeroką ofertą szkoleniową skierowaną do dyrektorów oraz nauczycieli. Zachęcamy do zapoznania się z nią w sposób tradycyjny w publikacji Oferta szkoleń 2020/2021 oraz poprzez elektroniczny Informator zamieszczony na stronie WWW KPCEN w Bydgoszczy.

Zapewniamy, że każdy z naszych odbiorców znajdzie formę doskonalenia odpowiadającą jego potrzebom. Wystarczy wejść na cen.bydgoszcz.pl, a potem zapisać się na stosowne szkolenie.

Zapraszamy na formy stacjonarne oraz online. Nauczyciele konsultanci proponują warsztaty, seminaria, webinaria, spotkania sieci współpracy i samokształcenia, konferencje, kursy kwalifikacyjne, programy wspomagania przedszkoli i szkół. Uruchomiliśmy również połączenia zdalne z nauczycielami konsultantami oraz dyrekcją placówki. Termin dyżurów i link do połączeń znajduje się na stronie internetowej KPCEN.

Opcje strony