MIKROFON, KAMERA, LEKCJA – ZDALNE ROZWIJANIE SPRAWNOŚCI JĘZYKOWYCH BEZ UŻYCIA NARZĘDZI INTERNETOWYCH

W ciągu ostatnich miesięcy poznaliśmy wiele interesujących i efektywnych narzędzi internetowych przydatnych w procesie zdalnego rozwijania umiejętności językowych uczniów. Czy zawsze jednak potrzebujemy aplikacji, stron czy serwisów internetowych, by nawiązać dobry kontakt z uczniami i zrealizować cele lekcji?

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli języka angielskiego na 2-godzinne warsztaty metodyczne Mikrofon, kamera, lekcja –zdalne rozwijanie sprawności językowych BEZ użycia narzędzi internetowych ( Mic, Camera, Lesson – developing language skills online with NO Internet tools), podczas których zostaną zaprezentowane i przećwiczone zadania językowe do przeprowadzenia zdalnie, przy pomocy wyłącznie połączenia internetowego, poprzez dowolną platformę z kamerą i mikrofonem.

Warsztaty odbędą się w języku angielskim we wtorek, 15 grudnia, w godz. 16:30-18:00 na platformie ClickMeeting. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje dotyczące dostępu do szkolenia oraz zaświadczenie po jego ukończeniu. 
Dodatkowe informacje: Justyna Adamska justyna.adamska@cen.bydgoszcz.pl

Opcje strony

do góry