Aktualnie znajdujesz się na:

ŻEBY WYGRAĆ WARTO GRAĆ

Jak sprawić, aby motywacja i zaangażowanie uczniów na zajęciach języka obcego wzrosły? Jaka jest różnica pomiędzy gamifikacją a game-based learning? Jak sprawić, aby informacja zwrotna była bezpieczna i przyjazna dla ucznia?

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli języków obcych ze szkół podstawowych z terenu powiatu inowrocławskiego oraz gmin: Białe Błota, Solec Kujawski i Nowa Wieś Wielka na zdalne warsztaty metodyczne Żeby wygrać warto grać - gamifikacja na lekcjach języków obcych, które odbędą się w czwartek, 13 maja br. w godz. 17:00-18:30 na platformie ClickMeeting. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje dotyczące dostępu do warsztatów oraz zaświadczenie po ich ukończeniu.

Zapisy

Podczas warsztatów zostaną omówione sposoby wykorzystania gamifikacji na zajęciach języków obcych. W programie szkolenia znajdują się następujące zagadnienia: czym jest gamifikacja, elementy mechaniki gier, co gamifikować, narzędzia przydatne w gamifikowaniu.

Opcje strony

do góry