Aktualnie znajdujesz się na:

TWORZYMY BANK INSPIRACJI

Nauczyciele konsultanci i doradcy metodyczni języków obcych KPCEN w Bydgoszczy zapraszają wszystkich aktywnych i chętnych nauczycieli do podzielenia się swoimi pomysłami na przeprowadzenie sprawdzonych, atrakcyjnych zajęć z języka obcego we wszystkich typach szkół.

Naszym celem jest stworzenie na stronie KPCEN Banku Inspiracji, z którego będą mogli skorzystać wszyscy nauczyciele języków obcych. Zachęcamy do podzielenia się ulubionymi formami przekazywania wiedzy uczniom.

Prosimy o przesyłanie swoich propozycji w formie pojedynczych zadań lub całych scenariuszy zajęć.

Prace w formacie PDF, podpisane imieniem i nazwiskiem, należy przesłać do nauczycieli konsultantów lub doradców metodycznych na zamieszczone poniżej adresy mailowe. Dodatkowo prosimy o załączenie informacji o wyrażeniu zgody na publikację pracy na stronie KPCEN w Bydgoszczy.

Na prace czekamy do końca kwietnia 2022 roku.

Nauczyciele konsultanci:

Justyna Adamska – justyna.adamska@cen.bydgoszcz.pl

Katarzyna Karska-Rasmus – katarzyna.karska-rasmus@cen.bydgoszcz.pl

Nauczyciele doradcy metodyczni:

Agnieszka Obrocka-Hoc – agnieszka.obrocka-hoc@cen.bydgoszcz.pl

Joanna Betscher – joanna.betscher@cen.bydgoszcz,pl

Joanna Żmudzka-Kruszyńska – joanna.zmudzka-kruszynska@cen.bydgoszcz.pl

Małgorzata Chludzińska-Kopińska – malgorzata.chludzinska- kopinska@cen.bydgoszcz.pl

Sandra Kurdynowska – sandra.kurdynowska@cen.bydgoszcz.pl

Marzenna Wojtkowiak – marzenna.wojtkowiak@cen.bydgoszcz.pl

Opcje strony

do góry