Konferencje metodyczne inaugurujące rok szkolny 2017/2018


Harmonogram spotkań:


Lp. Przedmiot Organizator Szkoła Data Program Zapisy
 1.   Biologia    Violetta
 Panfil-Smolińska 
szkoły
ponadgimnazjalne
 3.10.2017 r.
 godz. 15.00 – 17.00 
zobacz program --brak miejsc--
 szkoły podstawowe 
i gimnazja
5.10.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00
zobacz program --brak miejsc--
2. Doradztwo
zawodowe
Wiesława
Kitajgrodzka
klasa VII SP
i szkoła branżowa
6.10.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00
zobacz program --brak miejsc--
 3.  Geografia Wiesława
Kitajgrodzka
szkoły
ponadgimnazjalne
 2.10.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00
zobacz program zarejestruj się
 szkoły podstawowe
i gimnazja
4.10.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00
zobacz program zarejestruj się
4.  Informatyka  Robert Preus wszystkie
typy szkół
27.09.2017 r.
godz. 14.30 – 18.00
  -brak miejsc-
5. Język angielski,
Język niemiecki
Justyna Adamska,
Katarzyna
Karska-Rasmus
szkoły podstawowe
i gimnazja
22.09.2017 r.
godz. 16.00 – 18.00
  -brak miejsc-
6. Język angielski
zawodowy
Angelika
Kałmuczak
szkoły branżowe
i technika
20.10.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00
zobacz program --brak miejsc--
7. Język polski Iwona
Rostankowska
wszystkie
typy szkół
25.09.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00/ZSO nr 1
zobacz program --brak miejsc--
 8.  Matematyka Ewa
Ludwikowska
szkoły
ponadgimnazjalne
26.09.2017 r.
godz. 16.00 – 18.00
KPCEN w Bydgoszczy,
ul. Jagiellońska 9
zobacz program zarejestruj się
 szkoły podstawowe
i gimnazja
 03.10.2017 r.
godz. 15.30-17.30
pow. świecki,
sępoleński, tucholski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Świeciu,
ul. Kościuszki 6A
  zarejestruj się
 10.10.2017 r.
godz. 15.30-17.30
Bydgoszcz, pow. nakielski, bydgoski
KPCEN w Bydgoszcz,
ul. Jagiellońska 9
  zarejestruj się
 17.10.2017 r.
godz. 15.30-17.30
 pow. żniński, mogileński, inowrocławski
II Liceum Ogólnokształcące
w Inowrocławiu,
ul. Marii Konopnickiej 15
  zarejestruj się
9.  Podstawy przedsiębiorczości Wiesława
Kitajgrodzka
Szkoły ponadgimnazjalne,
szkoły branżowe 
i technika
09.10.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00
zarejestruj się
10.  Przedmioty zawodowe Wiesława
Kitajgrodzka
Szkoły ponadgimnazjalne,
szkoły branżowe 
i technika
25.09.2017 r.
godz. 14.00 – 17.00
zobacz program zarejestruj się
11. Przyroda Wiesława
Kitajgrodzka
Violetta
Panfil-Smolińska
klasa IV SP 28.09.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00
zobacz program zarejestruj się
12. Wychowanie
fizyczne
Norbert Łysiak wszystkie 
typy szkół
20.09.2017 r.
godz. 15.00 – 17.00
zobacz program zarejestruj się
 13.  Biblioteki szkolne Ilona Zduńczuk szkoły podstawowe
i gimnazja
16.10.2017 r.
godz. 14.00 – 17.00
zobacz program --brak miejsc--
gimnazja i szkoły
ponadgimnazjalne
19.10.2017 r.
godz. 14.00 – 17.00
zobacz program zarejestruj się